Ödeme Seçenekleri

1 -Sepetinizdeki ürünlerin ödemesini 3 farklı şekilde yapabilirsiniz.

1) Havale / EFT ile ödeme

2) Anlaşmalı bankalarla kredi kartı ile taksitli ya da peşin ödeme.

3) Kapıda nakit ödeme .

Teslimat 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda (Özel günler, hafta sonları ve saat 14:00'dan sonra gerçekleştirilen siparişler iş günü kapsamına alınmaz ) Kargo firmasına teslim edilecektir.

Siparişiniz Kargo firması tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 Teslimat adres değişikliği; 

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan"Hesabım"sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Hazırlanıyor” statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirmek için info@onlinemagaza.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. Eğer sipariş vermeden önce adres ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz "Hesabım-Üye Bilgilerim-Adres Düzenle" işlem adımlarını kullanabilirsiniz.

 Alıcı kişi değişikliği;

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan"Hesabım"sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Hazırlanıyor” statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için info@onlinemagaza.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.Eğer sipariş vermeden önce alıcı bilgileri ile ilgili değişiklik yapmak isterseniz "Hesabım-Üye Bilgilerim" işlem adımlarını kullanabilirsiniz.

Sipariş kargoya verilmiş ise ve adres değişikliğinde bulunmak istiyorsanız

Güncel adres bilginizi veya alıcı bilgilerini Kargo'ya iletebilmemiz için info@onlinemagaza.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Adreste bulunamaması halinde;

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz satıcıya iade edilir.